Görme Engelliler

Etkinlik Takvimi

 LİNKLER


 Comenius Anasayfa   Etkinlik Takvimi   Etkinlikler   Litvanya   İtalya   Polonya   Bulgaristan   Estonya   Avusturya   Letonya   Türkiye


Litvanya Çalışma Ziyareti 

Projenin tanışma toplantısı 5-10 Ekim tarihleri arasında Litvanya da gerçeklemiştir. Toplantıya oklumuzu temsilen İngilizce Öğretmeni Cemile Aylin KOÇ ve Müdür Yardımcısı Sedat ASLAN katılmışlarıdır.

İtalya Çalışma Ziyareti 

18-23 Ocak 2012 tarihleri arasında İtalya´da gerçekleşmiştir. Okulumuzu bu toplantıda Okul Müdürü Mehmet Talip Bilgil, İngilizce Öğretmeni Cemile Aylin KOÇ, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ali KAYA ve öğrencilerimiz Samed ZENBEL,Göksu MART ve Ege Can YURTCU temsil etmişlerdir. 

Polonya Çalışma Ziyareti

14-19 Mart 2012 tarihlerinde Polonya´da gerçekleşmiştir.  Okulumuzu bu toplantıda Okul Müdürü Mehmet Talip Bilgil, Müdür Yardımcısı Kemalettin Sinan Bör ve İngilizce Öğretmeni Cemile Aylin Koç, öğrenciler Eylem Üstün, Hande Yılmaz, Tevfik Burkay Tatar ve Özer Bektaş Durna temsil etmişlerdir.

Bulgaristan Çalışma Ziyareti

4-9 Haziran 2012 tarihlerinde Bulgaristan´da gerçekleşmiştir. Okulumuzu bu toplantıda Okul Müdür Yardımcıları Ertuğrul DİNÇER ve Sedat ASLAN, İngilizce Öğretmeni Cemile Aylin Koç, Sınıf Öğretmeni Fikret SEVMİŞ, Anasınıfı Öğretmeni Nevcivan ÖZGÜR öğrenciler Betül İMDAT, Hazel DEMİRCİ ve Ali Emre Feyzer GÖNCÜ temsil etmişlerdir.

Estonya Çalışma Ziyareti

20-25 Eylül 2012 tarihlerinde Estonya´da gerçekleşmiştir. Okulumuzu bu toplantıda İngilizce Öğretmeni Cemile Aylin Koç, Rehber Öğretmen Arife AYDIN öğrenciler Pelin TÜRKÇELİK, Esin Ezgi YILDIZ ve Umut KARATAŞ temsil etmişlerdir.

Avusturya Çalışma Ziyareti

05-10 Aralık 2012 tarihlerinde Avusturya´da gerçekleşmiştir. Okulumuzu bu toplantıda İngilizce Öğretmeni Cemile Aylin Koç, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ali KAYA, Müzik Öğretmeni Mehmet GÜNEY, Beden Eğitimi Öğretmeni Aylin ÜSTÜNOL ve Matematik Öğretmeni Aylin KARATABAN temsil etmişlerdir.

Letonya Çalışma Ziyareti

13-18 Mart 2013 tarihlerinde Letonya´da gerçekleşmiştir.  Okulumuzu bu toplantıda Okul Müdürü Mehmet Talip BİLGİL, İngilizce Öğretmeni Cemile Aylin Koç ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ali KAYA öğrenciler Tuğba ÇETİN ve Ece BEKAR temsil etmişlerdir.

Türkiye Çalışma Ziyareti

 17-22 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen toplantımıza Litvanya 3 kişi, İtalya 2 kişi, Polonya 2  kişi, Bulgaristan 4 kişi Estonya 4 kişi, Avusturya 2 kişi ve Letonya 4 kişi ile katılmışlardır. 

 

 LİNKLER


 

Comenius Anasayfa   Etkinlik Takvimi   Etkinlikler   Litvanya   İtalya   Polonya   Bulgaristan   Estonya   Avusturya   Letonya   Türkiye